Gyülekezetünk

Kérjük járuljon hozzá gyülekezetünk fennmaradásához

Gyülekezetünk teljes mértékben önkéntes adományokból tartja fenn magát. Ha támogatni kivánja munkánkat klikkeljen a "donate" gombra. Hálásan köszönünk minden felajánlást.

" Adjatok, néktek is adatik; jó mértéket, megnyomottat és megrázottat, színig teltet adnak a ti öletekbe. Mert azzal a mértékkel mérnek néktek, amelylyel ti mértek." (Lukács 6:38)

"Azt mondom pedig: Aki szűken vet, szűken is arat; és aki bőven vet, bőven is arat. Kiki amint eltökélte szívében, nem szomorúságból, vagy kénytelenségből; mert a jókedvű adakozót szereti az Isten. Az Isten pedig hatalmas arra, hogy rátok árassza minden kegyelmét; hogy mindenben, mindenkor teljes elégségtek lévén, minden jótéteményre bőségben legyetek." (2 Korintus 9:6-8)

A "Donate" gombra kattintva egyházunk PayPal oldalára juthat, ahol kredit kártyával vagy PayPal számlával tetszőleges összeget adományozhat egyházunknak. Köszönjük.

By clicking the "Donate" button below you will be redirected to our PayPal page where you can make donations in any amount to our church using a major credit card or an existing PayPal account. Thank you.